Tai vientisas pramogų ir poilsio kompleksas, įsikūręs 2,7 ha plote, Karališkių ežero pakrantėje. Didžioji vila ir klėtis pastatyti originaliu stiliumi iš senovinių, autentiškų molinių plytų, kas suteikia sodybai išskirtinumą ir savitą grožį.

Didžioji vila

Senovę menančioje dviaukštėje viloje rekonstruota didelė, erdvi, jauki 100 vietų(210 kv.m.)pobūvių salė su terasa. Salei didingumo suteikia dominuojanti balta spalva , meniški kaltiniai šviestuvai ir  nuostabūs vaizdai į ežerą. Antrame aukšte – trylika dviviečių miegamųjų su privačiais vonios kambariais bei  terasomis, rūsyje- akmeninis vyno rūsys.

Dviaukštė klėtis

Prie didžiosios vilos prijungta dviaukštė klėtis, turinti 7 erdvius dviviečius – keturviečius kambarius su visais patogumais, terasomis. Pirmame aukšte  jauki svetainė su židiniu, atskira  virtuvė, terasa. Klėtyje vienu metu gali vakaroti iki 26 žmonių.

Poilsio namukai

Atokiau, prie pušyno, šeimų poilsiui iš sibiro pušies pastatyti  keturi rąstiniai namukai su terasomis.Kiekviename iš jų yra  įrengtos virtuvėlės, dušai, WC, mansardoje – jaukūs miegamieji, terasa.

Garinė pirtis

Ant ežero kranto įrengta jauki garinė pirtis su priepirčiu. Joje atgauti jėgas ir naudotis pirties malonumais vienu metu gali iki 20 žmonių. Jaukus priepirtis suteikia galimybę  pavakaroti ir  smagiai praleisti laiką. Šaltuoju metų laiku visus maloniai nuteikia priepirtyje šildomos grindys. Pirtyje įrengtas dušas, WC, rūbinė. Yra lauko terasa, šašlykinė.

Telefonas

+37068791582

El.Paštas

info@karaliskis.lt

Greita užklausa

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.
© Copyright - Karaliskis | Visos teisės yra saugomos.